UV TLAČ
UV TLAČ NA REKLAMNÉ PREDMETY
UV tlač mení štandardné reklamné predmety na výnimočné produkty vysokej hodnoty. Preskúmajte obrovský potenciál UV tlače pre vašu firmu.
UV TLAČ


UV tlač je jedna z najexotickejších a najzaujímavejších tlačových metód, aká bola kedy vytvorená a jej použitie je takmer neobmedzené. Na rozdiel od tradičných tlačových postupov, táto digitálna technológia vysušuje atrament okamžite, pomocou ultrafialového žiarenia, čo reklamné predmety robí odolným voči vode, mechanickému a chemickému poškodeniu, takže vaši zamestnanci či klienti budú dlhodobo v spojení s reklamnou správou.

Len počkajte na prekvapený výraz vašich klientov a zamestnancov, keď pocítia 3D efekt, ktorý odlíši vaše reklamné darčeky a predmety od ostatných firiem.
reklamna-agentura-lynx-uv-tlac
TLAČ AJ V MALOM MNOŽSTVE
Chcete iba limitovanú edíciu reklamných predmetov k vašej udalosti, alebo sa chcete odvďačiť svojím najvernejším klientom a zamestnancom? Jednou z najväčších výhod digitálnej UV tlače je zjednodušenie personalizácie reklamy, čím dokážeme uspokojiť dopyt po limitovaných a unikátnych reklamných predmetoch aj v menšom množstve.
reklamna-agentura-lynx-uv-tlac
INŠPIRÁCIA
POZRITE SA, AKO MÔŽETE UV POTLAČ VYUŽIŤ PRE SVOJU FIRMU
POZRITE SI VÝHODY UV TLAČE
- Vyhovuje špeciálnym potrebám potlače na mieru
- Splní vaše očakávanie vysokej kvality
- Skoré naplnenie vašej objednávky
- Nevyčerpá celý marketingový rozpočet
uv-tlac
- Tlač viacerých grafík aj pri menších množstvách
- Detailne viditeľná potlač grafiky
- Odlíšenie od ostatných reklamných predmetov (3D efekt)
- Potlač Braillovým písmom
uv tlac 2