Retro Zápisník
ČAS POD KONTROLOU
Dovoľte zamestnancom a zákazníkom mať ich nápady pod kontrolou pomocou vašej reklamy.
ČAS POD KONTROLOU


Je pravdepodobné, že takmer každá firma už vyskúšala najčastejšie používané reklamné predmety na trhu. Najviac populárne reklamné darčeky ako kľúčenky, perá či tričká sa používajú už dlhé desaťročia, používa ich takmer každá organizácia a tak pomaly strácajú svoju reklamnú hodnotu. Moderné spoločnosti by mali používať reklamné predmety, ktoré budú dlhodobo vytvárať reklamnú expozíciu spoločnosti a tak sa dokonca môže firma stať súčasťou života svojich zamestnancov a zákazníkov.

Retro Zápisník je na to ideálny. Pomáha vašim zamestnancom a klientom mať svoj čas pod kontrolou, zaznamenávať dôležité a nezabudnuteľné udalosti v ich životoch. Chcete, aby vaša firma bola v ich očiach symbolom kvality? Počkajte na ich pocit prekvapenia, keď sa prvýkrát dotknú eco-kože, na ktorej bude vaše logo. Každým otvorením a zapisovaním svojich informácií do zápisníka sa budú tešiť na ďalšiu možnosť zapisovať všetko potrebné.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-zapisniky
INŠPIRÁCIE PRE MARKETING & BRANDING
Zápisníky sú niečo, do čoho ľudia vždy písali dôležité udalosti v ich životoch. Vaša firma ich môže použiť na nevtieravú reklamu, ktorá pomôže ľuďom mať svoj čas pevne pod kontrolou. Vďaka kvalitnému prevedeniu z eco-kože a vymeniteľným vnútorným zápisníkmom budú partnerom každému.

Môže sa zdať, že iné reklamné predmety majú dlhšiu životnosť ako zápisníky, zamyslite si znova. Zápisníky sú zvyčajne dobre udržiavané a cenené, najmä ak sa používajú na zapisovanie emocionálnych udalostí. Tak dlho, ako budú vaši zamestnanci a zákazníci využívať zápisník, tak dlho bude vaše obchodné meno pretrvávať v ich spomienkach.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-zapisniky