REKLAMNÉ ŽABKY
PERFEKTNÝ REKLAMNÝ PREDMET NA LETO
Dovoľte zákazníkom a zamestnancom, aby si zobrali vašu firmu na dovolenku.
ĽAHKÉ, KOMPAKTNÉ, PRISPÔSOBITEĽNÉ
S našimi žabkami dokráča vaša firma k marketingovému úspechu.

Reklamné žabky sú ľahké, kompaktné a vysoko prispôsobiteľné. Navyše vám ponúkame viaceré možnosti potlačenia balenia s vlastnou potlačou, ktoré bude ideálne k vašej marketingovej stratégii.

Máme pre vás širokú škálu žabiek, ktoré dokážeme prispôsobiť Vašej značke, logu alebo reklamnej správe – tak, aby ideálne zapadala do Vašej marketingovej stratégie.

Na žabky môžeme aplikovať akýkoľvek dizajn, správu alebo firemné logo. Vašej kreativite medze nekladieme.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-zabky
INŠPIRÁCIE PRE MARKETING & BRANDING
Propagačné žabky sú vynikajúcim a skutočne jedinečným spôsobom, ako zvýšiť povedomie o značke. Logo Vašej značky vytlačíme do spodnej časti podrážok tak, aby každý krok na pláži zanechal odtlačky loga pre každého, kto ho uvidí. Tento druh nekonečnej reklamy môže vytvoriť neuveriteľnú návratnosť vašej investície.

Našim cieľom je vyrábanie vysoko kvalitných reklamných žabiek, ktoré budú použiteľné dlhé roky, nie žabky na jedno použitie. Vieme, že čím lepšia je kvalita, tým viac odtlačkov vašej značky môžu žabky vytvoriť.

Vaše logo alebo reklamnú správu dokážem implementovať do podrážky žabiek, čo znamená, že marketingový otlačok bude pekne viditeľný všade, kde noha stúpi.  
reklamna-agentura-lynx-reklamne-zabky