REKLAMNÉ KLOBÚKY
ŠTÝLOVÝ REKLAMNÝ PREDMET S DÔLEŽITOU ÚLOHOU
Na rozdiel od mnohých propagačných produktov, slamené klobúky nie sú len ďalším štýlovým reklamným doplnkom, ale často slúžia veľmi dôležitému účelu – chránia naše zdravie.
REKLAMA, KTORÁ SA NOSÍ
Klobúk, ktorý dáva vašej značke nohy

Plážové klobúky sú ďalšou cenovo dostupnou a štýlovou letnou reklamnou a marketingovou alternatívou. Aj keď sa dajú reklamné klobúky ponúkať klientom či zamestnancom počas celého roka, leto je ideálny čas, pretože ľudia trávia väčšinu svojho voľného času vonku na spaľujúcom slnku.

U nás si môžete vybrať zo širokej škály pokrývok hlavy, avšak na leto odporúčame práve reklamné plážové klobúky. Či už ich nositelia budú chodiť po výletoch alebo si budú užívať zaslúžený oddych na pláži, reklamné klobúky ich dokážu ochrániť pred silným slnečným svetlom a zároveň tak budú zvyšovať povedomie o vašej značke kdekoľvek pôjdu.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-klobuky
INŠPIRÁCIE PRE MARKETING & BRANDING
Našitie alebo vytlačenie vašej značky či loga na plážový klobúk je efektívny a jednoduchý spôsob, ako poskytnúť maximálnu expozíciu vašej firmy. Prečítajte si pár trikov, ako môžu byť plážové klobúky prínosom pre vaše podnikanie.

Zjednoťte svoj tím – Spoločný outfit pre vašich zamestnancov im dodá pocit jednoty. Či sa vaša spoločnosť zúčastní na rôznych podujatiach alebo sa jednoducho prezentujete ako firma, nič nepomôže komunikovať jednotný odkaz v lete lepšie, ako spoločné slamené klobúky s logom vášho podnikania.

Verní zákazníci – Klienti, ktorí sú šťastní, sa veľmi radi podelia o svoje skúsenosti s vašom firmou. Využite ich nadšenie, darujte im reklamný klobúk a vaši najvernejší zákazníci sa okamžite stanú chodiacim billboardom, ktorí k tom ešte aj rozpráva.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-klobuky