OCHRANNÉ RÚŠKA
OCHRANNÉ RÚŠKA
Chráňte seba a ostatných s našimi bavlnenými ochrannými rúškami.
OCHRANNÉ RÚŠKA BAVLNENÉ


Rúško z bavlny (145g), vonkajšia a vnútorná vrstva 100% bavlna, uprostred netkaná textília, univerzálne jednofarebné rúško so šnúrkou, ktoré slúži ako ochrana ostatných ľudí pri Vašom kašľaní alebo kýchaní, vhodné na opakované použitie, farba rúška biela alebo čierna.
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska
TROJVRSTVOVÁ OCHARNA
Ochranné rúško na tvár je vhodné použiť, ak kašlete či kýchate a nechcete nakaziť iných alebo ak ste zdravý a bojíte sa nákazy.
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska
RÚŠKO S VAŠIM LOGOM
Rúško z mikrovlákna 205g slúži ako ochrana ostatných ľudí pri Vašom kašľaní alebo kýchaní, pričom Vás síce neochráni pred infekciou, ale posilní Vašu preventívnu hygienu, rúško je vhodné na opakované použitie.
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska
ODPORÚČANIE
Odporúčanie: • pred prvým použitím umyte mydlom a horúcou vodou, osušte pri izbovej teplote alebo ho operte v práčke pri teplote 40 stupňov, možné žehliť • s rúškom manipulujte chytením za šnúrky, nedotýkajte sa materiálu rúška • odporúča sa rúško používať do 30 minút, ak je mokré, malo by byť vymenené skôr • po použití vložte rúško do vrecka a nepoužívajte ho znova • po umytí/opratí ho môžete znova použiť
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska
VÁŠ NOVÝ PARŤÁK


Letné rúško – bezpečné, mäkké a pohodlné Univerzálne filtračné rúško z netkanej textílie (90-100g/m2), ktoré je dezinfikované ozónom. Ideálne plní nároky na jednoduché nasadenie pri práci, prechádzke vonku či každodenné nákupy.
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska-letne
TROJVRSTVOVÁ OCHARNA
Vysoká priedušnosť umožňuje pohodlné dýchanie. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, bezpečné, mäkké a pohodlné a vďaka možnosti opakového použitia sa naše letné rúško stane vaším každodenným parťákom. Farba rúška (náhodná): biela, vínová, zelená, hnedá, čierna alebo béžová
reklamna-agentura-lynx-ochranne-ruska-letne-1