BACK TO SCHOOL
BACK TO SCHOOL
Nechajte sa inšpirovať tromi najúčinnejšími reklamnými predmetmi, pomocou ktorých ukážete, že vašej firme záleží na vzdelaní budúcich generácií.
BACK TO SCHOOL


Nastal čas pripraviť vašich zamestnancov a klientov na nový školský rok. Nechajte sa inšpirovať tromi najúčinnejšími reklamnými predmetmi, pomocou ktorých ukážete, že vašej firme záleží na vzdelaní budúcich generácií.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-celenky
BIO FĽAŠE NA PITIE
Reklamné fľaše sú skvelým reklamným predmetom, ktorý propaguje cvičenie. Ideálne hlavne pre základné a stredné školy. Darujte reklamné fľaše na vodu a nechajte ľudí spojiť vašu firmu so zdravým životným štýlom a vaša firma sa im vždy pripomenie, keď budú potrebovať osvieženie.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-flase
DOSKY NA ZOŠITY
Buďte súčasťou organizovania školských aktivít študentov pomocou reklamných dosiek na zošity. Žiaci a študenti si do nich môžu zapisovať poznámky, nadchádzajúce úlohy či všetky potrebné dátumy. Tento skvelý reklamný predmet zaručí dlhodobú expozíciu vašej značky, pre všetkých, ktorí sa chcú učiť
reklamna-agentura-lynx-reklamne-dosky
REKLAMNÉ VRECKÁ
Zjednodušte chodenie do školy pomocou reklamného vrecúška. Tieto malé tašky so šnúrkou sú ideálne pre mladších žiakov, ktorí nemajú pri sebe veľa učebníc. Darujte tento reklamný predmet žiakom a robte ich školské dni menej stresujúce.
reklamna-agentura-lynx-reklamne-vrecko